Sanna 2024 Rõuge
Sanna 2024! Rõuge

SANNA2024!

Avatud saunade nädalalõpp Rõuge vallas tuleb taas!

19.-20. oktoobril 2024 avavad eri ilmelised saunad ja saunapered Rõuge vallas Võrumaal oma uksed ja südamed saunamõnude ja maaelu võlude kooskogemiseks.  

Saun ühendab inimesi, tervendab ja avab saunakäijate elustiili. Parim viis inimestega ja nende igapäevakultuuriga tutvumiseks on koos nendega sauna minna. 

Saunas käimine ja saunakombed on Lõuna-Eesti identiteedi ja kultuuripärandi oluline osa. Igal perel on oma saunatavad, uskumused ja kombed. Ühine saunaskäik ühendab kogukondi, mõtteviise, peresid, hõime ja rahvaid. Sündmus SAUNA 2024! soojendab ja avab südamed suhtlema inimeselt inimesele, pereti, kogukonniti, julgustab seltsinguid ja äriettevõtteid, et viia külalised oma lemmik paikadesse Rõuge valla imelises looduses, kodudes, saunades, hinge-ja kultuurimaastikes.

19. oktoober SANNA 2024! 

20.-22. oktoobril 2023 avavad eri ilmelised kodused saunad ja saunapered Rõuge valla kuplite ja järvesilmade vahel oma uksed ja südamed pererahvaga koos saunas käimiseks, töötubadeks, saunakraami müügiks ja maaelu võlude kooskogemiseks. 

20. oktoobril SANNA 2024! 

VIHTLEMISPIDU Rõuge Suurjärve ääres suures saunatelgis, kus vihtled ise ja saad viheldud saunakaaslaste poolt. Leilide vahel karastav suplus Eesti kõige sügavamas järves.

SANNA2023! GALERII

SANNA2024! Rõuge

Kohtume saunalaval kogukondlikul avatud saunade päeval SANNA 2024!, mis kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi. 

et
Scroll to Top